Terug naar startpagina Oud-leerlingbond Logo olb-smi Sint-Maarteninstituut

Dagelijks bestuur olb-smitis
Tijdschrift Kontakt olb-smitis
Jaarlijks banket olb-smitis
Contactinformatie olb-smitis
Nuttige links olb-smitis


Banket 18/11/2006 - Zilvervossen 1981

Zilvervossen 1981 EcA
 
Zesde Economische A 1980 -1981

V.l.n.r.
Onderste rij   :
de heer Gilbert Coens, Gert Bosman, Jan De Troch,
Peter Heyvaert, Dirk De Winne, Dirk De Moor, Pascal Permentier.

Tweede rij     : Hans De Craemer, Marc De Leeuw, Dirk Govaert, Johan Verleysen,
Geert Bruyninckx, Philip De Smedt, Chris Lockefeer, Jan Beirnaert, Rudy Fosselle.

Zilvervossen 1981 EcB

Zesde Economische B 1980 -1981

V.l.n.r.
Onderste rij   :
NoŽl Van Boxstael, Dirk De Bruecker, Hans Keymeulen, Pascal Van Steenberge, Pascla Bruyndonckx, Luc Wauters, Ivo Aerts.
Tweede rij     : de heer Hugo Van Hese, Hans De Troyer, Peter De Meersman, Patrick Langendries, Geert Van Den Broecke, Jan Henderickx, Geert De Veylder, Marc De Winne.
Derde rij     : Dirk Van Der Putten, Dirk Van Den Steen, Dino Henderickx, Bernard Clarysse, Luc De Boeck, Guido Cherrettť, Dirk De Vos.

.Zilvervossen 1981 HaA

Zesde Handel A 1980 - 1981

V.l.n.r.
Onderste rij   :
Andrť Cooman, Dirk De Pus, Jan Van der Meersch, de heer Gilbert Venneman,de heer Rony Schelfout, directeur, Erwin De Geyter, Danny Van Impe,
Jan Van Londersele.
Tweede rij     : Herman Annaert, Frank Haerinck, Dirk Meert, Jan Verhulst, Luc Bosteels, Luc De Lat, Ralph Ledegen, Marc De Bock, Marc Van Schelvergem, Ronny Callant,
Rudy Follet.
Derde rij       :
Harry Le Long, Wťry Van Stuyvendaele, Koen Uytterhaegen, Eddy Van Paepeghem, Bart Kinoo, Patrick Van der Cruycen, Frans Van Nijverseel, Patrick De Rijk, Geert Sterck, Patrick Bovendaerde.

Zilvervossen 1981 HaB

Zesde Handel B 1980 - 1981

V.l.n.r.
Onderste rij   :
Herman Asselman, Danny Bael, Olivier Meert, Geert Van Cauter,
de heer Jules Henderickx, Dirk De Rijck, Henri De Smedt, Lieven De Luyck
.
Tweede rij
      : Willy Van Caelenberghe, Wilfried De Gendt, Guido De Rijck, Marnix Ysebaert, Guy Focquet, Jean-Paul De Meyst, Frank Van Impe, Luc De Tandt,
Johan Eemans, Dirk De Schrijver, de heer Ronny Schelfout, directeur.

Derde rij         : Peter De Buysscher, Frank Galle, RaphaŽl Lauwereys, Erik Verbeke, Geert Nijs, Frank Den Herder, Yves Goossens, Frank Van Leuven, Dirk Focquet.
Afwezig           : Hans Piron.

Zilvervossen 1981 Le

Zesde Latijn-Wetenschappen 1980 -1981

V.l.n.r.
Onderste rij   :
Filip Van Vaerenbergh, Christiaan Eeckhaut, Walter Van Den Broeck, Guy Backaert, Marc Backaert, Bart Van Essche.
Tweede rij     :
de heer Ferdinand Van Schuylenbergh,
Johan Van den Eeckhout, Wim De Coninck, Wouter Coppieters, Jo De Bruynn,
Ivo Van Lembergen.

Derde rij         : Geert De Vulder, Frank Keppens, Guy Sallet, Piet Heyvaert,
Sabin de Aguirre.

Zilvervossen 1981 Lgr

Zesde Latijn-Grieks 1980 - 1981

V.l.n.r.
Onderste rij   :
Jo De Somer, Paul de Aguirre, Geert De Lepeleer,
de heer Hugo De Wolf, klastitularis.
Tweede rij
      : Stephan Podevijn, Freddy Vlaeminck, Bart Vinck.

Zilvervossen 1981 Li

Zesde Latijn-Wiskunde 1980 - 1981

V.l.n.r.
Onderste rij   :
Luc Van den Borre, Robert Wouters, Bart Van Isterdael,
Wim den Haese, Herman Vijverman, Erwin Leus.
Tweede rij     : E.H. Marcel De Mullier, Wim de Neef, Geert D’Haese,
Hugo Van den Broeck, Geert Verhoeven, Jan Moens.

Derde rij        : Patrick Van den Brempt, Stefaan De Bondt, Jan De Clippeleer,
Sven Callebaut, Guy De Smet.

Zilvervossen 1981 WA

Zesde Wetenschappelijke A 1980 - 1981

V.l.n.r.
Onderste rij   :
Emile Van Huylenbroeck, Paul Arijs, Johan Van Boxstael, Erik De Vos, Bart Van Lysebeth, Gaston Volkaert.

Tweede rij     :E.H. Marcel De Mullier, Raf Van Brempt, Dirk Peerlinck,
Walter Minnaert, Peter De Jonge, Geert Merckx, Frank Van der Putten, Geert Heyman, Jurgen De Jonghe.

Zilvervossen 1981 WB

Zesde Wetenschappelijke B 1980 - 1981

V.l.n.r.
Onderste rij   :
Gerd De Clercq, Marnix Uyttersprot, Guy Van Gerven,
Walter Van De Velde, Guido Meert, Jan de Norre, Mark Van Keymolen.

Tweede rij     : de heer Karel Roelants, Bart Van Geite, Baldewin Meireson,
Patrick Huylebroeck, Romuald Visart, Luc De Sutter, Luc Haems.
Derde rij        :
Geert Van Nuffel, Marc De Loose, Patrick Van Den Brande,
Guy De Pauw, Johan Van Geem.

Afwezig           : Dirk De Vos.

created by MVC-webdesign Oud-leerlingenbond Sint-Maarteninstituut (SMI) / Technisch Instituut Sint-Maarten (TIS)
Sint-Jozefinstituut (SJI)